W każdym mieszkaniu obowiązkowo musi się znajdować szafa. Jest to najbardziej popularny mebel, który pełni wiele niezwykle istotnych funkcji. Pozwala ona na organizację przestrzeni, a także na zapobieżenie nieporządkowi. Na rynku dostępnych jest wiele modeli szaf, jednak czasem gotowe rozwiązania nie zdają egzaminu i nie mieszczą się w pomieszczeniach. Dlatego dobrym rozwiązaniem może okazać się wybranie szaf na wymiar. Szafy na wymiar są dostępne również w naszej ofercie. Warto wiedzieć, jakie są zalety takiego rozwiązania.

Optymalne wykorzystanie przestrzeni – szafy na wymiar Łódź

Szafy na wymiar w Łodzi to bardzo popularna usługa. Bardzo często w podejmowaniu decyzji o urządzeniu danych przestrzeni największe znaczenie ma ich metraż. Kiedy pomieszczenia są obszerne, z powodzeniem można w nich umieścić wybrane meble. Sytuacja jest jednak o wiele trudniejsza w przypadku pomieszczeń mniejszych. W takiej sytuacji dobrym posunięciem będzie zdecydowanie się na zakup szafy na wymiar. Takie meble można bez problemu zaprojektować w dowolny sposób. Projektanci są w stanie uwzględnić wszelkie zalecenia klientów. Biorą oni pod uwagę wymiary pomieszczenia, a także wszelkie inne parametry. Dzięki temu możliwe jest wykorzystanie w pełni każdej przestrzeni. Nie pozostają żadne puste luki czy miejsca trudne do zagospodarowania.

Skosy i nietypowe metraże

Szafy na wymiar świetnie się sprawdzają w przypadku miejsc trudnych do aranżacji, a także w przypadku skosów i wnęk, które stanowią zmorę każdego projektanta. W niektórych pomieszczeniach znajdują się wąskie albo miejscami zwężające się, miejscami zaś bardzo rozszerzające się przestrzenie, których nie da się zagospodarować w inny sposób niż przy pomocy mebli na wymiar.  Decydując się na montaż szaf na wymiar, mogą Państwo wykorzystać przestrzeń aż pod sufit. W ten sposób zyskuje się dodatkową przestrzeń, w której można schować odzież na zimę, sprzęt sezonowy, buty itd. Warto także wspomnieć, że szafy na wymiar to także bardzo estetyczne rozwiązanie. Mogą się idealnie wpasować w charakterystykę danych wnętrz i stać się polem do zaprezentowania swoich upodobań estetycznych. Bez wątpienia atrakcyjnie będą prezentowały się szafy o niecodziennym i nietuzinkowym kształcie, z dodatkowym wzmocnieniem czy różnorodnymi drzwiami.

Szafy na wymiar Łódź – mieszczące wiele rzeczy

Jak wspomniano wcześniej, szafy na wymiar pozwalają na pomieszczenie naprawdę dużej ilości rzeczy. Przestronne przestrzenie mogą być wyposażone w specjalne drążki na wieszaki czy półki. W zależności od upodobań i zapotrzebowania można zdecydować się na większą ilość szuflad lub pojedynczych półek. Zagospodarowanie szafy podobnie jak cały jej wygląd zależy od pomysłowości projektantów i od preferencji inwestorów. Możliwości jest nieskończenie wiele.

Szafy na wymiar w Łodzi

Emis

  Design

                                   

Emis Design

Copyright 2023