W Emis Design tworzymy meble na wymiar z pasją! Powierzając nam zadanie wykonania mebli, otrzymujecie Państwo nasze wieloletnie doświadczenie, zapał do pracy, szybką i fachową realizację zamówienia, a także gwarancję, że materiały, z których zostaną wykonane Państwa meble, będą najwyższej jakości! Jeśli jesteście mieszkańcami miejscowości Łask lub mieszkacie w okolicy, to kierujemy tę ofertę właśnie do Państwa.

 

Meble na wymiar w Łasku

Jeśli zechcecie Państwo skorzystać z naszej oferty, możecie liczyć na to, że wykonamy Wasze meble z zachowaniem najwyższej staranności. Wykonujemy meble kuchenne, szafy z drzwiami przesuwnymi, a także takie, które będą miały zwykły typ drzwi. Prócz tego zajmujemy się produkcją bardzo estetycznych mebli pokojowych oraz mebli o wysokiej wytrzymałości na wilgoć, czyli klasycznych mebli łazienkowych. W dodatku wykonujemy również stylowe aranżacje do biur, które pozwolą na komfortową pracę przed komputerem, a także meble do sklepów. W naszej ofercie znajdują się również usługi wykonywania zabudowy do poddaszy i każdego rodzaju wnęki, jaka może znaleźć się w danym pomieszczeniu. Mamy w tym doświadczenie, więc nawet miejsce o bardzo dziwnym kształcie zostanie przez nas zabudowana w profesjonalny i estetyczny sposób. Tworzymy również drzwi przesuwne, a także łamane. Wszystko to na podane przez Państwa wymiary.

 

Materiały, z których tworzymy nasze meble

Materiałem podstawowym, z którego wykonujemy nasze meble, jest płyta. To główne tworzywo, chociaż korzystamy również z innego rodzaju produktów. Znajdą więc Państwo w naszej ofercie elementy wykonywane przez nas z płyty mdf, foliowanej lub lakierowanej, elementy szklane, a więc szyby, a także aluminiowe, czyli na przykład ramki wykonane z tego właśnie materiału.  Wzory i kolory naszych mebli są bardzo różnorodne i dopasowane do różnorodnych potrzeb. Znajdziecie Państwo dla siebie wszystko to, czego potrzeba, aby stworzyć przepiękne meble.

 

Meble na wymiar Łask - Profesjonalizm wykonania, projekt oraz cena

Wykonujemy nasze meble z uwzględnianiem projektu danego pomieszczenia, korzystając przy tym z generowanego komputerowo podglądu za sprawą którego będą Państwo mogli obejrzeć dane pomieszczenie z meblami, które dla Państwa wykonamy. Cenę ustalamy indywidualnie z każdym klientem, w zależności od potrzeb i możliwości finansowych. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt. Bogate doświadczenie i profesjonalizm sprawią, że będą Państwo zadowoleni z wykonanych przez nas mebli, które posłużą wiele lat.

Meble na wymiar w Łasku

Emis

  Design

                                   

Emis Design

Copyright 2023