Bogaty wachlarz usług z zakresu produkcji mebli na wymiar w Pabianicach

Marka Emis Design to doświadczony wykonawca przygotowujący meble na wymiar w Pabianicach. Gama oferowanych przez nas mebli jest szeroka i obejmuje rozwiązania przeznaczone do zróżnicowanych celów i sekcji domu. Podejmujemy się wykonania między innymi: mebli pokojowych, mebli sklepowych, mebli biurowych, mebli kuchennych, szaf – zarówno z przesuwnymi jak i standardowymi drzwiami – jak również drzwi przesuwnych, umeblowania łazienkowego oraz wielu innych pozycji. Posiadamy doświadczenie w realizacjach opartych o indywidualną specyfikację, dlatego współpracując z nami możesz uzyskać umeblowanie uwzględniające Twoje życzenia. Ze względu na odmienną charakterystykę każdego ze zleceń koszty realizacji ustalane są indywidualnie.

 

Współpraca z inwestorami i podwykonawcami

Nasza firma nawiązuje współpracę z przedsiębiorcami budowlanymi poszukującymi podwykonawców specjalizujących się w produkcji mebli na zamówienie. Działamy też na zlecenie samodzielnych projektantów poszukujących usług rzetelnej realizacji opartych o indywidualny design. Ponadto meble na wymiar Pabianice wykonujemy też dla inwestorów potrzebujących wykończenia lokali przeznaczonych na późniejszą sprzedaż bądź najem.

 

Bogaty wachlarz usług z zakresu produkcji mebli na wymiar w Pabianicach

Do produkcji naszego umeblowania wykorzystujemy zróżnicowane materiały podyktowane cechami projektu. Korzystamy zarówno z bogatego spektrum barw i wzorów płyt meblowych czy mdf, jak również stosujemy szkło czy aluminium.

 

Profesjonalne przygotowywanie fotorealistycznych wizualizacji

Na etapie przygotowywania do zlecenia nasi specjaliści przygotowują elektroniczną wizualizację, dzięki czemu klient zyskuje miarodajny podgląd końcowego efektu wykonania projektu. Wizualizacje te przedstawiamy w kilku odmianach, podsuwając klientowi w ten sposób szereg wariantów i opcji. Stworzenie wizualizacji nie generuje kosztów obciążających klienta, jakkolwiek przekazanie go w postaci elektronicznej wymaga podpisania umowy o wykonanie zlecenia. Ponadto oferujemy możliwość odpłatnego przygotowania przez nas samego projektu oraz jego wizualizacji, przy czym koszty takiej pracy ustalane są indywidualnie.

 

Meble na wymiar Pabianice - Szeroki zasięg usług Emis Design

Nasza firma podejmuje się zleceń zarówno na terenie wielu miast w kraju, jak również w ich pobliżu. Jesteśmy też skłonni podjąć się realizacji wymagających wizyty w punktach położonych w dalszej odległości od naszej siedziby. Zainteresowanych zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu ustalenia szczegółów dotyczących możliwości wykonania pracy w pożądanym punkcie. Informacje pozwalające skontaktować się z naszą firmą znajdą Państwo na stronie https://www.emisdesign.pl/ w zakładce „Kontakt”.

Meble na wymiar w Pabianicach

Emis

  Design

                                   

Emis Design

Copyright 2023